Kubek And – prezent na wiele różnych okazji

Pochodzi z eleganckiej serii o nazwie MRS AND MS, stworzonej dla zakochanych. Składają się na nią trzy naczynia. Prezentowany kubek porcelanowy pełni rolę elementu spajającego całość. Ślub, zaręczyny, okrągła rocznica, a może zwykła parapetówka? Taki komplet na pewno sprawi ogromną przyjemność obdarowanej parze.

Pojemność tego kubka wynosi 305 ml. To idealna porcja do delektowania się ulubionym napojem. Wykonany jest z porcelany NEW BONE CHINA. Gładkiej, mocnej i wytrzymałej. Właśnie dzięki niej kubek And jest tak lekki i poręczny. Jego walory użytkowe podnosi dobrze wyprofilowane ucho zapewniające stabilny chwyt, umożliwiające bezproblemowe przenoszenie.

Na uwagę zasługuje bogata szata naczynia. Na pierwszy plan wysuwa się napis stworzony przy użyciu dekoracyjnej czcionki. Stylowe połączenie bieli i złota prezentuje się niezwykle wykwintnie. Znakomicie współgra ze smukłym kształtem kubka.

Personalizowany porcelanowy kubek to bardzo trafiony i modny pomysł na prezent. Możesz ofiarować go parze lub wręczyć ukochanej osobie. Taki słodki podarunek podkreśli łączącą was więź. Umili wspólnie spędzone chwile, a przy okazji doda szyku kuchennej aranżacji.

Naczynie możesz myć w zmywarce do temp. 30 st. C., ale ,ze względu na nadruk, zalecane jest mycie ręczne.

Wymiary
Pojemność 305ml
Waga 0.15 kg
Do pobrania