Kubek na jogurt lub sałatkę (mix kolorów) – Twój sposób na drugie śniadanie

W pracy czy na uczelni nie musisz posilać się wyłącznie kanapkami – możesz odżywiać się zdrowiej i smaczniej, o ile zaopatrzysz się w praktyczne pojemniki do przechowywania żywności. Tym razem proponujemy Ci bardzo wygodny kubek na jogurt lub sałatkę – mix kolorów do wyboru.

Kubeczek ma pojemność 350 ml, pomieści więc pożywną porcję drugiego śniadania czy lunchu. Został wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekki i nietłukący, a zawartość pozostaje dobrze widoczna. To kubek na jogurt z pojemnikiem na musli – dzięki pokrywce chrupiące płatki nie ulegną rozmoczeniu. Dołączona do zestawu łyżka pozwala zjeść "małe co nieco" w dowolnym miejscu i o każdej porze. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych – zaznacz w zamówieniu wybrany wzór.

Kubek na jogurt z łyżeczką ułatwia zjedzenie drugiego śniadania w szkole, w pracy czy na treningu, choć taki pojemnik przyda się również w domu. W dolnej części możesz przechowywać jogurt, sałatkę, makaron lub kawałki kurczaka, zaś do pokrywki możesz wsypać musli, płatki śniadaniowe, owoce, przyprawy czy kawałki warzyw.

kubek na jogurt/sałatkę mix kolorów - wymiary
Wysokość 16 cm
Pojemność 350ml
Waga 0.076 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne