Kubek na jogurt lub sałatkę (mix kolorów) – Twój sposób na drugie śniadanie

W pracy czy na uczelni nie musisz posilać się wyłącznie kanapkami – możesz odżywiać się zdrowiej i smaczniej, o ile zaopatrzysz się w praktyczne pojemniki do przechowywania żywności. Tym razem proponujemy Ci bardzo wygodny kubek na jogurt lub sałatkę – mix kolorów do wyboru.

Kubeczek ma pojemność 350 ml, pomieści więc pożywną porcję drugiego śniadania czy lunchu. Został wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekki i nietłukący, a zawartość pozostaje dobrze widoczna. To kubek na jogurt z pojemnikiem na musli – dzięki pokrywce chrupiące płatki nie ulegną rozmoczeniu. Dołączona do zestawu łyżka pozwala zjeść "małe co nieco" w dowolnym miejscu i o każdej porze. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych – zaznacz w zamówieniu wybrany wzór.

Kubek na jogurt z łyżeczką ułatwia zjedzenie drugiego śniadania w szkole, w pracy czy na treningu, choć taki pojemnik przyda się również w domu. W dolnej części możesz przechowywać jogurt, sałatkę, makaron lub kawałki kurczaka, zaś do pokrywki możesz wsypać musli, płatki śniadaniowe, owoce, przyprawy czy kawałki warzyw.

Wymiary
Wysokość 16 cm
Pojemność 350ml
Waga 0.076 kg
Do pobrania