Kubek Verona Rosa - kawa czy herbata?

Szukasz codziennego kubka, który uzupełni Twoją zastawę? Kubek Verona Rosa właśnie taki jest. Prosty, w jednolitym kolorze z delikatnymi reliefami, które dodają mu charakteru.

Jeżeli czeka Cię dużo pracy, najlepiej najpierw zrobić sobie kubek ulubionego napoju. Kawa, herbata, melisa a może napar z imbiru? Na cokolwiek masz ochotę, zawsze warto mieć w kuchni kilka jednakowych kubków, a może goście wpadną z wizytą? Dodatkową zaletą kubka jest to, że jest on uzupełnieniem zastawy obiadowej o tej samej nazwie, więc jeżeli marzysz o jednolitym wyposażeniu swojej zastawy to koniecznie wybierz zestaw w którym masz wszystkie naczynia w tym samym stylu. Teraz kubek kawy do owsianki na śniadanie będzie prezentował się jeszcze smaczniej.

Stonowany a jednocześnie stylowy i w żadnym wypadku nie nudny! Taka właśnie jest seria zestawów i kubków Verona. Znajdziesz u nas komplety obiadowe i kubki w 3 różnych kolorach. Każdy posiada piękne i ciekawe reliefy, które sprawie przyciągają wzrok i dodają walorów wizualnych do jedzenia i napojów.

Kubek możesz myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej

Wymiary
Waga 0.39 kg
Do pobrania