Kubek Smoothie – idealny do serwowania napojów pod chmurką

Grill z sąsiadami? Piknik rodzinny albo garden party na urodziny dziecka? Spotkania na świeżym powietrzu nie mogą obejść się bez orzeźwiającego napoju. Ale jak go podać, by uniknąć wpadnięcia owadów i rozlania? Najlepszym rozwiązaniem będzie kubek Smoothie – sięgnij po niego, jeśli chcesz zaskoczyć gości czymś niebanalnym.

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie masz do czynienia ze zwykłą szklanką – ba! dzięki złotej nakrętce kubek przypomina nieco… słoik na przetwory. Ale spokojnie, duże ucho wyraźnie sugeruje, że naczynie służy do picia. Wieczko ma jedynie zapobiec wylaniu bądź zanieczyszczeniu zawartości. Umożliwia też wygodne spacerowanie i podróżowanie z napojem. Wypukły napis sprawia, że kubek z nakrętką zyskuje nieco „amerykański” styl. Dzięki okazałej pojemności (480 ml) naczynie ogranicza dolewki i pozwala spędzić dłuższą chwilę z ulubionym napitkiem.

Kubek Smoothie ze złotą zakrętką to hit przyjęć i spotkań na dworze, jednak równie dobrze możesz go wykorzystać podczas „domówki”. Idealnie nadaje się do serwowania soku, kolorowych koktajli, drinków, ponczu. Ze względu na oryginalny kształt i złotą nakrętkę kubek będzie wspaniałym gadżetem na imprezie tematycznej, np. w klimacie retro.

Wymiary
Pojemność 480ml
Waga 0.779 kg
Do pobrania