Kubek termiczny Fusion Black – równie stylowy co praktyczny

Czy zdarzyło Ci się, że uprzednio schłodzony napój podczas biegania w letnie, gorące dni, stał się ciepły, jeszcze przed pokonaniem całej zaplanowanej trasy? Jeśli spotykają Cię takie sytuacje, kubek termiczny to idealne rozwiązanie Twojego problemu.

Z założenia ma on podtrzymywać temperaturę znajdującego się w nim płynu, zarówno tego gorącego, jak i zimnego. Możesz zatem korzystać z niego o każdej porze roku.

Kubek termiczny Fusion Black jest wykonany ze stali nierdzewnej, czemu zawdzięcza swoją dużą wytrzymałość na uszkodzenia. Jego kształt umożliwia stabilny chwyt. Wygodnie się go trzyma i przenosi. Trafionym pomysłem jest czarna silikonowa opaska z perforacją, która pełni funkcję dekoracji oraz ma właściwości antypoślizgowe. Kubek wieńczy nakrętka zabezpieczona uszczelką, zwiększającą szczelność zamknięcia. Praktycznym rozwiązaniem jest automatyczny korek, który można obsługiwać nawet jedną ręką.

Na korzyść tego gadżetu przemawia nie tylko duża funkcjonalność, ale i estetyka jego wyglądu. Kubek termiczny czarny to niezwykle uniwersalny model. Trafi w gusta męskie oraz damskie. Czerń świetnie komponuje się ze stalą. Wygląda bardzo designersko.

Wymiary
Szerokość 7 cm
Wysokość 21 cm
Pojemność 380ml
Waga 0.324 kg
Do pobrania