Kubek baryłka 300 ml Victoria Red z zaparzaczem i pokrywką NBC – świąteczny zestaw dla miłośnika herbaty

Na dworze trzaskający mróz i zaspy po kolana, a Ty właśnie wracasz z pracy lub z zakupów. W takich okolicznościach najlepiej smakuje gorąca i aromatyczna herbata. I właśnie w takich chwilach warto mieć kubek z zaparzaczem i pokrywką Victoria Red 300 ml.

Gdy zimowa aura nie rozpieszcza, ale również wtedy, gdy po prostu siedzisz w fotelu i podziwiasz śnieżny krajobraz, nawet zwykła, czarna herbata smakuje wprost wybornie. Ale możesz również ulepszyć ulubiony napar za pomocą rozmaitych dodatków, wykorzystując do tego duży kubek z zaparzeczem i pokrywką. Dzięki stalowemu, gęstemu sitku możesz umieścić w naparze przyprawy i zioła, zaś wieczko pozwoli Ci dłużej cieszyć się gorącym napojem. Kubek został wykonany z porcelany NBC ozdobionej dekorem jelonka w czerwono-zieloną kratę, przez co świetnie pasuje do świątecznych aranżacji.

Kubek – baryłka 300 ml Victoria Red to doskonały gadżet dla każdego miłośnika herbaty! Włóż do sitka ulubione dodatki (cynamon, goździki, imbir) albo wsyp gotową mieszankę herbacianą i ciesz się gorącym naparem o intensywnym aromacie.

Wymiary
Pojemność 300ml
Waga 0.429 kg
Do pobrania