Kubek ze słomką – must-have na lato

Masz dzieci, które lubią biegać z piciem? Często napój ląduje na ziemi lub na ich ubraniach? A może lubisz po prostu pić ze słomki? Ten szklany kubek jest stworzony dla każdego!

Jeśli jesteś osobą, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, popijając przy tym sok domowej roboty – na pewno taki gadżet Ci się przyda. Kto wie, może shake i lemoniada posmakują Ci w tym szklanym kubku z pokrywką o wiele bardziej niż w zwykłe szklance?

Kubek jest prawie 2 razy większy od standardowej szklanki. Dzięki tej wielkości nie będziesz musiał co chwilę sięgać po dzbanek, by zrobić dolewkę ulubionego napoju. Pij tak, jak lubisz! Z nakrętką lub bez, ze słomką albo bez słomki – wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Kubki ze słomką mogą być też świetnym rozwiązaniem podania napojów na imprezach, np. na świeżym powietrzu. Nie musisz się martwić, że coś się wyleje. Możesz wrzucić do kubka z wodą ulubione owoce bez obaw, że któryś z nich przy przechylaniu kubka spadnie Ci na twarz, jak to bywa w tradycyjnej szklance.

Wymiary
Pojemność 450ml
Waga 0.376 kg
Do pobrania