Ozdobna kula śnieżna – sezon zimowy w pełni

Pamiętasz film "Kevin sam w domu"? Jeśli tak, z pewnością kojarzysz kadry, w których cały dom był przystrojony dekoracyjnymi akcesoriami. Do klasyków sezonowej dekoracji należała w filmie szklana kula śnieżna. Jest ona nieodłącznym elementem dekoracji domu w tym okresie. Chcesz ją mieć? Teraz masz taką możliwość!

Ozdobna kula śnieżna dodaje każdemu mieszkaniu magicznego klimatu. Kula wykonana została z tworzywa sztucznego. Ustawiona jest na podstawie wyglądającej jak drewniany pień. Ma niewielkie rozmiary 10x10x14 cm, dzięki czemu zmieści się na stole, małej półce lub szafce nocnej. W środku, wokół renifera, wirują płatki śniegu. Kula jest podświetlana na baterie AA, które należy dokupić osobno (nie znajdują się w opakowaniu).

Podświetlana kula śnieżna nie dość, że dodaje ciepła wnętrzu, może służyć jako zabawka dla nieco większych dzieci. Patrzenie na spadające płatki śniegu uspokaja i umila oczekiwanie na święta. Do wyboru jest kilka wzorów kuli – Twój dom nie może się bez niej obyć!

Dekoracja jest dostępna w trzech wariantach. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

kula śnieżna - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 14 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne