Panel tapicerowany 30 × 30 kwadrat

Kwadratowe panele tapicerowane umożliwiają błyskawiczną metamorfozę pokoju. Będą przyjemnym dla oka (i ciała!) wykończeniem ściany w sypialni, pokoju dziecka czy wiatrołapie. Sprawdź wszystkie ich zalety!

Panel tapicerowany w kształcie kwadratu o wymiarach 30 × 30 cm pasuje do wielu aranżacji i wprowadza we wnętrzu przytulny klimat. Połącz kilka sztuk, by w mgnieniu oka stworzyć wygodny zagłówek albo miłe oparcie. Panele łatwo przymocujesz do ściany za pomocą rzepów lub kleju montażowego.

Moduł wykonany jest z płyty MDF, pianki i tkaniny obiciowej, co gwarantuje zarówno jego trwałość, jak i wyjątkową miękkość. Grubość panelu wynosi 25 mm – to optymalny wymiar, by zapewnić komfort, a przy tym nie zabierać cennej przestrzeni.

Dzięki kwadratowym panelom ściennym możesz tworzyć nie tylko nowoczesne wezgłowia i oparcia, lecz także oryginalne dekoracje 3D. Spróbuj również połączenia z elementami w kształcie trójkątów czy prostokątów oraz kompozycji z dwóch lub trzech kolorów. Zrealizuj własny projekt i ciesz się nietuzinkowym wnętrzem!

Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 30 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania