Lampa biurkowa Basic - niezbędna w pokoju ucznia

Pokój ucznia, niezależnie od wieku, powinien być wyposażony w taki sposób, aby stwarzać komfort i najlepsze warunki do nauki. Kluczową rolę odgrywa tu prawidłowe oświetlenie. Na biurku ucznia czy studenta nie może więc zabraknąć lampki stołowej, takiej jak lampa biurkowa Basic. Jej prosty, klasyczny i uniwersalny design sprawia, że lampka pasuje do każdego pokoju, niezależnie od stylu, w jakim został urządzony. Prosta lampka dobrze doświetla blat stołu podczas czytania lub odrabiania lekcji.

Lampa stołowa jest wykonana z niebieskiego akrylu z chromowanymi elementami oraz z czarnym wyłącznikiem w podstawie. Wysokość całkowita lampki wynosi 35 cm, a jej szerokość to 21,5 cm. Lampka posiada miejsce na wkręcenie jednej żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy źródła światła 40 W. Żarówkę dobierz w kategorii “źródła światła”.

Niebieska lampka na biurko z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym uczniom. Sprawdzi się jako wygodne oświetlenie do czytania. Możesz wykorzystać ją także jako lampkę nocną.

Wymiary
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania