Lampa biurkowa Basic - niezbędna w pokoju ucznia

Pokój ucznia, niezależnie od wieku, powinien być wyposażony w taki sposób, aby stwarzać komfort i najlepsze warunki do nauki. Kluczową rolę odgrywa tu prawidłowe oświetlenie. Na biurku ucznia czy studenta nie może więc zabraknąć lampki stołowej, takiej jak lampa biurkowa Basic. Jej prosty, klasyczny i uniwersalny design sprawia, że lampka pasuje do każdego pokoju, niezależnie od stylu, w jakim został urządzony. Prosta lampka dobrze doświetla blat stołu podczas czytania lub odrabiania lekcji.

Lampa stołowa jest wykonana z niebieskiego akrylu z chromowanymi elementami oraz z czarnym wyłącznikiem w podstawie. Wysokość całkowita lampki wynosi 35 cm, a jej szerokość to 21,5 cm. Lampka posiada miejsce na wkręcenie jednej żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy źródła światła 40 W. Żarówkę dobierz w kategorii “źródła światła”.

Niebieska lampka na biurko z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym uczniom. Sprawdzi się jako wygodne oświetlenie do czytania. Możesz wykorzystać ją także jako lampkę nocną.

Wymiary
Długość 21,5 cm
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.944 kg
Do pobrania