Światło i szyk

Niezależnie od wykonywanego zajęcia przy biurku - czy jest to praca, odrabianie lekcji, czy też inna forma aktywności - człowiek potrzebuje widzieć. Koniecznie jest mu - szczególnie w późniejszej porze dnia - dobre oświetlenie. Jednakże lampka biurkowa to nie wszystko. Lampa taka musi spełniać pewne wymogi i być dobrze dostosowana do pełnienia swojej funkcji.

Oferowany produkt nie tylko spełnia wspomniane wymogi, ale i dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje. Kształtem i kolorystyką przypomina nieco robota, dlatego sprawia, że pokój staje się bardziej nowoczesny i stylowy. Do tego umożliwia dostosowanie długości ramienia do własnych potrzeb i ustawienia do tak, żeby światło padało dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

 

Lampka ta to niezbędny dodatek zarówno w pracy, podczas wykonywania zadań szkolnych oraz przy spędzaniu relaksujących chwil w świecie książek. Poza tym jest trwała i nie ulega uszkodzeniom, a wykonanie jest solidne, lampka ta będzie z pewnością służyć długie lata swoim właścicielom i cieszyć ich oczy swoim szykownym wyglądem.


 • Regulowany, metalowy  trzon
 • Klosz metalowy w kolorze białym
 • Wykończenie w kolorze białym
 • Włącznik znajduje się na kablu
 • Źródło światła 1xE27 25W, brak w wyposażeniu

 • Lampka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych - sprawdź pozostałe kolory.

  Tim - wymiary
  Szerokość 17 cm
  Wysokość 53 cm
  Waga 1.474 kg
  Do pobrania
  Producent produktu:
  Black Red White S.A.
  Pozostałe informacje
  Źródło światła E27 25W
  Materiał metal/tworzywo sztuczne