Lampa biurkowa Dambera – nowoczesna elegancja dla fanów technologii

Interesują Cię technologiczne nowinki i sprytne gadżety, których funkcjonalności ułatwiają codzienne życie? Lampa biurkowa Dambera w kolorze czarnym to propozycja dla tych, którzy w oświetleniu poszukują czegoś więcej. Możliwość ściemniania światła na dotyk umożliwia zbudowanie wyjątkowej atmosfery w kilka chwil. Sprzyja też odpoczynkowi od silnego światła w czasie pracy. Model Dambera to idealny dodatek do przestrzeni biurowej, jak i codziennej.

Lampka została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym o eleganckim, matowym wykończeniu. Funkcja regulacji klosza pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta padania światła, a funkcja przyciemniania – jego natężenia. Wbudowany moduł LED zapewnia ciepłe, białe światło, idealne do pracy i nauki.

Lampa biurkowa Dambera w kolorze czarnym to wybór dla Ciebie, jeśli poszukujesz modnego, ale nietypowego oświetlenia do swojego domu. Nawiązanie do stylu hi-tech jest wyraźne, jednak podstawowa kolorystyka i geometryczna forma pozwalają na dodanie tego modelu do wielu różnych aranżacji.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 1.471 kg
Do pobrania