Lampa biurkowa Doria – postaw na szyk i elegancję

Lubisz się wyróżniać, a w Twoim otoczeniu nie brakuje pięknych rzeczy podkreślających Twoje wyczucie stylu? Lampa biurkowa Doria wniesie elegancki akcent do przestrzeni, w której pracujesz lub się uczysz. Minimalistyczna forma i połączenie czerni i złota to niezawodny sposób na modny dodatek, który długo będzie Cię zachwycał wykonaniem i funkcjonalnością.

Prezentowana lampa została wykonana z metalu wykończonego na czarny mat. Okrągła podstawa podtrzymuje całość w stabilnej pozycji. Geometryczny klosz w kształcie dwóch walców w różnych rozmiarach przywodzi na myśl unowocześnioną formę klasycznych lamp biurkowych. Złote elementy biżuteryjnie zdobią model, dzięki czemu lampa biurkowa Doria prezentuje się designersko, ale i ma uniwersalny charakter.

Lampa nadaje się doskonale do biur wypełnionych kolorami z podstawowej palety, ale będzie też pięknie wyglądać w towarzystwie butelkowej zieleni czy granatu. Lampa biurkowa Doria to świetny wybór do wnętrz nawiązujących do stylu industrialnego czy minimalistycznego.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 46 cm
Do pobrania