Lampa biurkowa Eufrat – ucz się i pracuj w dobrym stylu

Komfort pracy docenią w pierwszej kolejności przede wszystkim ci, którym na co dzień go brakuje. Twoją wydajność może zwiększyć dobrze dobrane, ergonomiczne krzesło, biurko oraz światło. Miejsce pracy powinno być równomiernie i jasno oświetlone. Najlepsze będzie intensywne oświetlenie punktowe. Lampa biurkowa Eufrat to idealna odpowiedź na potrzebę mocno doświetlonego biurka roboczego.

Lampa biurkowa ma klasyczną, oszczędną formę, która świetnie będzie wyglądać w nowoczesnym i industrialnym wnętrzu, choć jej design dopasuje się również do wystroju mieszkania w stylu modern vintage. Taka stalowa lampa często też znajduje się we wnętrzach nawiązujących do paryskich apartamentów.

Lampa na biurko ma wymiary 20x45 cm. Ze względu na swoje rozmiary najlepiej sprawdzi się jako główne źródło światła w średnim i przestronnym pomieszczeniu. Półkulisty klosz z wyraźną nadkloszówką wykonano ze stali w kolorze chromu. Ramię lampy jest regulowane, dzięki czemu dopasujesz kąt padania światła do swoich potrzeb. Do lampy należy dokupić żarówkę z gwintem typu E27 o maksymalnej mocy 60W.

Eufrat - wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

kolor: chrom

typ gwintu: E27

max moc źródła światła: 60W

ilość źródeł światła: 1

źródło światła w komplecie: nie

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W