Lampa biurkowa Famous – niezbędnik w Twoim miejscu pracy

Praca przy biurku wymaga odpowiedniej higieny. Wygodne krzesło dbające o plecy czy dopasowane do Twojego wzrostu biurko to podstawy, jednak równie ważne jest właściwe oświetlenie. Jakość lampy biurkowej, z jakiej korzystasz ma ogromny wpływ na Twoją efektywność, produktywność i – przede wszystkim – zdrowie. Dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości, które zadbają o Ciebie i ułatwią Ci zadania.

Lampę biurkową Famous stworzono z myślą o osobach, które często przebywają przy biurku. Łączy ona w sobie proste wzornictwo i nowoczesne rozwiązania. Świetnie sprawdzi się więc w gabinetach i pokojach urządzonych w modernistycznym stylu. Możesz wygodnie wyregulować jej wysokość i dopasować do swoich potrzeb – wszystko dzięki trzem połączeniom przegubowym.

Ta biała lampa biurkowa to także gwarancja jakości. Wyprodukowała go renomowana, austriacka firma Globo Lighting, która już od wielu lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnego oświetlenia. Wraz z lampą otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 59 cm
Waga 1.46 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.