Lampa biurkowa Laora – nowoczesność w najlepszej odsłonie

Praca czy nauka przy biurku wymagają odpowiedniego wyposażenia. W końcu higiena pracy to klucz do efektywności. Wieczorem, gdy słońce schowa się za horyzont, potrzebujesz optymalnego oświetlenia, które zadba o Twój wzrok i ułatwi koncentrację. Lampa biurkowa Laora o wszystko się zatroszczy.

Nowoczesność lampy widać jak na dłoni. Zasila ją wydajna lampa LED. Źródło światła jest wbudowane i nie musisz go kompletować. Biała, neutralna barwa sprzyja skupieniu się i nauce, dlatego lampa biurkowa doskonale sprawdzi się w gabinecie lub pomieszczeniu, gdzie najczęściej oddajesz się pracy. Jednolity kolor oraz prosty design nie rozproszą Cię i pozwolą efektywnie wykonywać zadania.

Lampa pochodzi od cenionego producenta – austriackiej firmy Eglo. Otrzymujesz na nią 24-miesięczną gwarancję. W trosce o Twój komfort, biała lampa posiada dotykowy ściemniacz. Dzięki niemu w prosty sposób wyregulujesz natężenie światła. Przyda się to zwłaszcza zimą, gdy oświetlenie na zewnątrz gwałtownie się zmienia. Wygodny włącznik znajduje się na kablu.

Laroa - wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 48 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały neutralny
Strumień światła 550 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak