Lampa biurkowa Laora - nowoczesność w najlepszej odsłonie

Praca czy nauka przy biurku wymagają odpowiedniego wyposażenia. W końcu higiena pracy to klucz do efektywności. Wieczorem, gdy słońce schowa się za horyzont, potrzebujesz optymalnego oświetlenia, które zadba o Twój wzrok i ułatwi koncentrację. Lampa biurkowa Laora o wszystko się zatroszczy.

Nowoczesność lampy widać jak na dłoni. Zasila ją wydajna lampa LED. Ĺąródło światła jest wbudowane i nie musisz go kompletować. Biała, neutralna barwa sprzyja skupieniu się i nauce, dlatego lampa biurkowa doskonale sprawdzi się w gabinecie lub pomieszczeniu, gdzie najczęściej oddajesz się pracy. Jednolity kolor oraz prosty design nie rozproszą Cię i pozwolą efektywnie wykonywać zadania.

Lampa pochodzi od cenionego producenta - austriackiej firmy Eglo. Otrzymujesz na nią 24-miesięczną gwarancję. W trosce o Twój komfort, biała lampa posiada dotykowy ściemniacz. Dzięki niemu w prosty sposób wyregulujesz natężenie światła. Przyda się to zwłaszcza zimą, gdy oświetlenie na zewnątrz gwałtownie się zmienia. Wygodny włącznik znajduje się na kablu.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 48 cm
Waga 0.94 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo