Lampa biurkowa LED – dobry wybór do pokoju nastolatka

Młodzież w wieku szkolnym ma znacznie inne potrzeby pod względem oświetlenia niż młodsze dzieci, którym światło potrzebne jest głównie do zabawy lub do łatwiejszego zasypiania. Podczas wytężonej nauki przyda się właściwa lampa biurkowa, która doświetli blat biurka. Taka lampa powinna dawać jasne, punktowe światło i mieć ruchome ramię, dzięki któremu naświetlimy wybrany obszar. Taka jest lampa biurkowa LED.

Różowa lampa biurkowa rozjaśni i rozweseli każde, nawet najbardziej stonowane wnętrze, wnosząc do niego energię. Nastolatki coraz częściej zwracają uwagę na wystrój swojego „królestwa”. Okrągły klosz i podstawa lampki mają różowe wykończenie z tworzywa sztucznego. Białe ramię lampki jest ruchome (można je wysunąć na wysokość maksymalną 43 cm) i pozwala dostosować źródło padania światła do potrzeb. Włącznik znajduje się w podstawie.

Lampa biurkowa LED w różowym kolorze jest nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Wbudowane żarówki LED świecą jasnym, ciepłym światłem o barwie 3000K. Lampa waży nieco ponad 1 kg, dzięki czemu łatwo ją przenieść w inne miejsce.

Wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 43 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania