Lampa biurkowa LED – złóż ją po swojemu

Lampa biurkowa powinna być funkcjonalna, a zarazem stylowa. Warto wybrać składaną lampę biurkową, którą można w dowolny sposób przestawiać i złożyć. Takie są zwykle minimalistyczne lampy, które pasują do wnętrz w nowoczesnym, nieco surowym stylu. Lampa biurkowa LED łączy w sobie praktyczność i wysokiej klasy estetykę.

Lampa biurkowa LED z aluminium ma wykończenie w kolorze srebrnym, które najlepiej będzie pasować do jasnych i szarych ścian. Świetnie będzie również kontrastować z ciemniejszymi kolorami ścian, dodając energii przestrzeni. Lampa osadzona jest na dwóch ruchomych, dających się zginać ramionach. Dają się one ułożyć w kilka różnych kształtów, zależnie od preferencji i potrzeb. Włącznik znajduje się w podstawie.

Ta nowoczesna lampa biurkowa ładuje się za pomocą microUSB. Ma możliwość ściemnienia światła – dzięki czemu świetnie nadaje się również do pokoju dziecka. W wyposażeniu są wbudowane lampy o kl. en. od A++ do A. Lampa daje ciepłe światło o barwie 4000K, odpowiadającej światłu słonecznemu.

Wymiary
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.