Lampa biurkowa Sassari – aby zwyczajne czynności zyskały wyjątkową oprawę

Zajęcia wykonywane przy biurku rzadko kiedy należą do ekscytujących i wartych zapamiętania. A co jeśli można to zmienić w jeden prosty sposób? Chcesz wiedzieć jaki? Wystarczy, że do Twojego gabinetu trafi lampa biurkowa Sassari o finezyjnym kształcie. W jej obecności nawet porządkowanie dokumentów stanie się interesującym wydarzeniem.

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić swój gabinet, odpowiedź jest jedna – wyjątkowo. Przecież jest to przestrzeń, gdzie się realizujesz, a więc jej wyposażenie powinno inspirować Cię do podejmowania nowych wyzwań. Właśnie dlatego wyjątkowa lampa biurkowa jest czymś, czego potrzebujesz. Jest ona wykonana ze szkła bursztynowego oraz mosiądzu o barwie szkła antycznego. To oryginalne zestawienie zachęca do rozwiązywania problemów w nieszablonowy sposób.

Kunsztowna lampa biurkowa to doskonały wybór do pomieszczeń zarówno o dużym, jak i niewielkim metrażu. Jej średnica to zaledwie 20 cm, w związku z czym z powodzeniem zmieści się ona na blacie, przy którym pracuje jedna osoba.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 45 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.