Lampa biurowa Tarron - rozjaśnij pracowity dzień

Czeka Cię kolejny dzień przy biurku? Lampa biurkowa, która daje światło dobrej jakości, pomoże Ci pracować w lepszych warunkach, a co za tym idzie, wydajniej. Szukając odpowiedniej lampy do pracy, wybierz taką z regulowanym ramieniem lub kloszem - dzięki temu skierujesz światło dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Twoje oczy i kręgosłup będą Ci wdzięczne - nie zmęczysz ich. Zadbaj o swój komfort.

Lampa biurowa Tarron to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność i interesujący design. Srebrno-szara lampka biurkowa wyróżnia się prostą, elegancką linią, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Okrągłą podstawę lampy można podświetlić na pięć różnych kolorów. W zależności od nastroju i wystroju wnętrza, do wyboru masz kolory: zielony, różowy, żółty, czerwony i niebieski. Lampa szczególnie sprawdzi się zwłaszcza w pokoju u nastolatka, który ceni ciekawe gadżety.

Ramię lampy jest regulowane, dzięki czemu łatwo naświetlisz wybrany obszar. Lampa zawiera również ściemniacz światła - szybko zmienisz charakter oświetlenia z roboczego na nastrojowy i sprzyjający odpoczynkowi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 53 cm
Waga 1.058 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.