Lampa biurkowa Treehouse – vintage w nowoczesnym wydaniu

Cenisz sobie klasyczną elegancję i przedmioty, które nie wychodzą z mody przez lata? W takim razie z pewnością spodoba Ci się lampa biurkowa Treehouse, która łączy nowoczesny design z inspiracjami stylem vintage. Połączenie wysokiej jakości materiałów: ciemnego drewna, metalu oraz tkaniny sprawia, że lampa zyskuje unikatowy charakter. Sprawdzi się w klasycznych, nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach – zarówno w sypialni mola książkowego, jak i pokoju studenta.

Uniwersalna lampka do czytania posiada praktyczny klips, który pozwala na przymocowanie jej do dowolnej powierzchni blatu lub stołu. Lampka posiada oprawę na jedną żarówkę dedykowaną, którą dobierzesz w kategorii “źródła światła”. Lampka doskonale komponuje się z drewnianymi meblami w zbliżonej kolorystyce.

Szukasz innego koloru lub rodzaju oświetlenia? Lampa biurkowa Treehouse dostępna jest w sklepie Black Red White online także w innych odcieniach wykończenia. W serii Treehouse znajdziesz również pasujące do lampy spoty, które pozwolą Ci stworzyć spójną kompozycję oświetlenia. Wszystkie nasze lampy objęte są gwarancją 24-miesiące.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.57 kg
Do pobrania