Lampa biurkowa Viggo – oświetlenie miejsca pracy i nauki

Często zostajesz po godzinach w pracy? Może Twoje dziecko ma wiele prac domowych i długo się uczy? Nie pozwól, by przez słabe oświetlenie miejsca pracy lub nauki pogarszał się Twój wzrok. Sięgnij po lampkę  biurkową Viggo, która doświetli biurko.

Lampa biurkowa wykonana z tworzywa sztucznego z wbudowanym modułem LED. Giętkie, elastyczne ramię możesz dowolnie ustawiać tak, aby ukierunkować światło w dowolne miejsce. Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb - lampa posiada trzystopniową regulację intensywności światła, którą możesz sterować z włącznika znajdującego się w podstawie lampy.

Obły, nowoczesny kształt lampki Viggo wpisze się nie tylko w aranżacje pokoju dziecka, domowego gabinetu, ale też przestrzeni biurowych. Wybierz jedną z 4 wersji kolorystycznych: złotą, srebrną, czarną i białą.

Potrzebujesz kilku danych technicznych? Moc zastosowanego w lampie modułu LED jest równa 5,5W, a strumień świetlny wynosi 400 lumenów z trzystopniową regulacją. Intensywne, jasne ale ciepłe światło o barwie 3000K świetnie sprawdzi się w miejscu pracy, dbając o Twoje oczy i samopoczucie.

Lampka na biurko Viggo będzie towarzyszyła Ci podczas nauki, pracy i rozwijania hobby – wszędzie tam gdzie potrzebujesz dobrego oświetlenia blatu biurka.

Viggo - wymiary
Szerokość 17 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 1.665 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 5,5W
Strumień światła 400 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor biały