Lampa biurkowa Yon – designerski sposób oświetlenia miejsca pracy

Jeśli pracujesz w przy biurku, z pewnością wiesz, jak ważną rolę w miejscu pracy odgrywa odpowiednie oświetlenie. Dobrze przy tym, jeśli łączy ono aspekty funkcjonalne z dobrym stylem. Tak jak lampa biurkowa Yon, która zaskoczy Cię swoim oryginalnym, futurystycznym designem.

Lampa Yon została wykonana z białego tworzywa sztucznego, które uzupełniono o metalowe wykończenia utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej. Dzięki trójstopniowemu włącznikowi możesz regulować poziom natężenia światła i precyzyjnie dostosować je do swoich potrzeb. Lampka na biurko posiada wbudowane ekologiczne źródło światła LED.

Lampa stołowa Yon może być wykorzystana w biurze, gabinecie, a także w pokoju młodzieżowym, jako oświetlenie dla ucznia lub studenta. Doskonale prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, a także jako dodatek do pomieszczeń w stylu industrialnym.

Yon - wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
WOFI LEUCHTEN Wortmann & Filz GmbH & CO. KG
Informacje techniczne

 

Wykończenie w kolorze białym Trzystopniowy włącznik Źródło światła LED 1x5,5W Wbudowane lampy LED o kl.en. A+ Nie można wymienić lamp z oprawie
Pozostałe informacje
Źródło światła LED 5,5W
Materiał metal/tworzywo sztuczne