Lampa dekoracyjna LED, która wniesie ciepło do twoich pomieszczeń

Nowoczesna ozdobna lampa dekoracyjna LED o małym gwincie świetnie nadaje się do lampek nocnych, kinkietów lub większych lamp, gdzie potrzebnych jest wiele źródeł światła. Ponieważ wyglądem przypomina trochę płomień świecy, będzie pasować do stylowych lamp w kształcie świeczników i oświetlenia stylizowanego na stare. W zależności od wystroju może właściwie znaleźć się wszędzie. Najlepiej pasuje do wnętrz nowoczesnych, vintage, loftowych. Szczególnie w tych ostatnich świetnie sprawdzi się w wielopunktowych lampach. Nie tylko w domu, ale także w barze czy sklepie.

Lampa dekoracyjna LED zrobiona jest ze szkła i ma kształt fantazyjnie wygiętego płomienia. Emanuje białym, ciepłym światłem, więc najlepiej będzie wyglądać w również ciepłych wnętrzach. Moc lampy to 4 W, a gwint E14. Szkło ma kolor bursztynowy, przyjemny dla oka i ładnie prezentujący się po zaświeceniu. Wymiary wynoszą: 3,5 × 12 cm.

Pasuje do różnych kloszy, ale ciekawie będzie wyglądać w metalowych lampach-świecznikach, oraz lampach bez kloszy z samymi oprawkami. Dobrze wygląda w ciemnych i jasnych aranżacjach z przewagą ciepłych kolorów.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.026 kg
Do pobrania