Lampa dekoracyjna LED T-32 – oryginalna świetlówka do Twojego mieszkania

Jeśli zastanawiasz się, jak udekorować loftowe, surowe wnętrze, lampa dekoracyjna LED T-32 to świetny wybór. Oświetlenie inspirowane industrialnym najczęściej pozostaje wolne od wszelkich dodatkowych tłoczeń i zdobień. Ich jedyną ozdobą jest forma i elementy funkcjonalne. Minimalistyczna lampa wyróżnia się wśród innych kształtem i pomysłowością. To nowoczesne oświetlenie doskonale uzupełni aranżację typu scandi, loftową oraz modernistyczną.

Szklana lampa wyróżnia się kloszem-żarówką w artystycznej, lekko zmodyfikowanej wersji. Jest on zakończony metalową podstawą, na której stoi lampa. Możesz ustawić ją np. na komodzie lub stoliku nocnym. Model ma niewielkie rozmiary: 12,6 cm wysokości i średnicę 3,2 cm, będzie więc idealnym, zwracającym uwagę dekoracyjnym akcentem wnętrza.

Designerska lampa LED posiada wbudowaną żarówkę E27 o mocy maksymalnej 3,5W. Światło ma barwę 2200K (białą i ciepłą). Dzięki standardowej klasie szczelności IP20 model jest zabezpieczony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Średnica 3,2 cm
Wysokość 12,6 cm
Waga 0.039 kg
Do pobrania