Lampa LED E27 12W - jaśniej i jaśniej

Kochasz światło? Chcesz wypełnić nim swój dom i uwypuklić piękno zgromadzonych w nim przedmiotów? Zaplanuj wnętrze tak, by dało się je dobrze oświetlić. Do wyboru masz dziesiątki sprawdzonych sposobów oraz nowoczesnych rozwiązań. Najłatwiej będzie zacząć od wykorzystania żarówek dających jasne światło. Zapewni je lampa LED E27 12W.

To energooszczędne źródło światła LED. Neutralna barwa bieli pozwala skutecznie oświetlić wnętrze i atrakcyjnie je zaprezentować. Żarówka z gwintem E27 pasuje do większości lamp sufitowych, wiszących, stojących i biurkowych. Możesz więc decydować gdzie ją wkręcić bez ryzyka, że zakup okaże się niepotrzebny. Oszczędzasz w ten sposób pieniądze i dbasz o środowisko.

Wyposaż się w solidnie wykonane żarówki LED i po zachodzie słońca ciesz się widokiem ukochanych wnętrz w pełnej krasie. Z łatwością dostrzeżesz ich skuteczne działanie i nienachalną obecność. Wymiary: długość: 12,7 cm, średnica: 9 cm. Typ gwintu: E27. Źródło światła: LED. Barwa światła: biała neutralna. Maksymalna moc: 12W. Żywotność: 15000h. Materiał: tworzywo sztuczne.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 12,7 cm
Waga 0.192 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo