Elegancka stojąca lampa podłogowa Alice Coffee - nie tylko do mieszkania

Lampa podłogowa Alice Coffee to minimalistyczne i efektowne oświetlenie, które możesz zastosować w każdym pokoju w domu. Szczególnie w salonie znajdzie swoje miejsce pośród innych nowoczesnych dodatków. Poza tym pasuje do pomieszczeń hotelowych, pensjonatów, niektórych kawiarni. Nadaje ton i charakter każdemu wnętrzu, a szczególnie gdy jest ono umeblowane w stylu nowoczesnym, klasycznym i minimalistycznym.

Lampa podłogowa Alice Coffee zrobiona została z metalu i tkaniny. Metalowy jest cały korpus, czyli okrągła podstawa i długie, wygięte ramię. Tkaninowy abażur w kształcie cylindra idealnie prezentuje się w przestronnych wnętrzach. Źródło światła to żarówka o gwincie E27. Do lampy pasują również energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to czarny (elementy metalowe) i kawowy (abażur). Wymiary lampy wynoszą: 186 × 205 cm.

Pasuje do nowoczesnych mebli (również tych z elementami metalowymi). Można postawić ją w kąciku wypoczynkowym, jako dodatkowe źródło światła do czytania lub przy stylowym narożniku.

Wymiary
Szerokość 186 cm
Wysokość 205 cm
Waga 15.42 kg
Do pobrania