Elegancka i piękna lampa podłogowa Alice Gold

Lampa podłogowa Alice Gold ma elegancki, wysmakowany design, który można zestawić z bardzo różnymi meblami. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym i glamour. Wnosi niezwykły nastrój do większych pomieszczeń, takich jak salon, duża sypialnia. Może służyć jako oświetlenie w hotelu lub kawiarni. Pomaga stworzyć klimatyczne wnętrze, rozjaśnione łagodnym blaskiem, co szczególnie można docenić w długie jesienne i zimowe wieczory. Lampa Alice Gold pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym i glamour.

Lampa Alice Gold wykonana jest z lakierowanej stali i materiału. Korpus lampy, składający się z okrągłej podstawy i łukowato wygiętego ramienia to metal. Cylindryczny abażur wykonano z tkaniny. Do lampy należy dokupić żarówkę (E27), przy czym warto zastanowić się nad energooszczędną żarówką LED. Kolory lampy to czarny i złoty (wewnętrzne wykończenie abażuru). Wymiary wynoszą: 186 × 205 cm.

Dla lepszego efektu można zastosować jeszcze inne lampy z tej samej serii. Alice Gold pasuje do wnętrz ciemnych i jasnych, najlepiej utrzymanych w ciepłej kolorystyce.

Wymiary
Szerokość 186 cm
Wysokość 205 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting