Lampa podłogowa Antila – szyk i elegancja w twoim salonie

Estetyczna lampa podłogowa Antila charakteryzuje się chłodną kolorystyką, która idealnie sprawdzi się w jasnych wnętrzach. Najlepiej pasuje do salonu, sypialni, gabinetu, domowej biblioteki, eleganckiego pokoju hotelowego. Lampa podłogowa Antila dobrze współgra z wystrojem nowoczesnym, klasycznym i minimalistycznym. Ponieważ jest elegancka i ładnie prezentuje się we wnętrzach, doda przyjemnego klimatu całości, szczególnie w reprezentacyjnym salonie, gdzie będzie prawdziwą ozdobą.

Lampa podłogowa Antila została wykonana z metalu i szkła. Ma trzy cylindryczne klosze, przymocowane do wysokiego, smukłego stelaża. Klosze są jeszcze bardziej ozdobne dzięki temu, że wykonano je z półprzezroczystego szkła. Do lampy należy dokupić trzy żarówki E27. Można wybierać także spośród energooszczędnych modeli LED. Kolory lampy to srebrny i biały transparentny. Wymiary wynoszą: 48 × 165 cm.

Ta elegancka lampa sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach, wnosi dużo światła i przestrzeni. Pasuje do srebrnych i chromowanych dodatków, przeszkleń i jasnych, chłodnych kolorów w wystroju.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 165 cm
Waga 6.8 kg
Do pobrania