Lampa podłogowa Bianka – domowy kącik czytelnika

Jak zorganizować sobie przytulny kącik czytelnika w domu? Potrzebujesz wciągającej lektury, miękkiego koca, wygodnych poduszek, pysznej herbaty i praktycznego, zdrowego oświetlenia.

Lampa podłogowa Bianka powstała właśnie z myślą o takich sytuacjach. Jeśli szukasz lampy, która zapewni Ci odpowiednie do czytania światło, zdecyduj się na ten model. Dzięki białemu abażurowi światło jest jasne, a zarazem równomiernie rozproszone – Twoje oczy nie zmęczą się nawet przy dłuższej lekturze. Biała lampa podłogowa Bianka będzie świetnie wyglądać zarówno w salonie, jak i w sypialni. Postaw ją na chromowanym trójnogu i ciesz się komfortową lekturą.

Lampa podłogowa Bianka wyróżnia się nowoczesną, klasyczną formą. Jej biały materiałowy klosz i metalowe nogi pasują dzięki temu do każdego wnętrza. Włącznik znajduje się na kablu. Opakowanie lampy nie zawiera w zestawie żarówki – należy ją dokupić. Najlepiej sprawdzi się żarówka o mocy do 60W w klasie ekonomicznej od AA++ do E. Model świetnie wygląda w połączeniu z lampą stołową Bianka z tej samej serii.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 138 cm
Waga 2.044 kg
Do pobrania