Lampa podłogowa Carmen Black – klasyczna forma w wersji na stojąco

W kwestii niezobowiązującej elegancji wzoruj się na Paryżanach. Wiedzą oni, jak zaaranżować mieszkanie, by było praktyczne, a zarazem posiadało lekko artystyczny, nonszalancki klimat. Lampa podłogowa Carmen Black jest doskonałym przykładem takiego oświetlenia.

Ten nowoczesny model najlepiej uzupełni mieszkanie w klasycznym, modernistycznym, skandynawskim i paryskim stylu. Czarna lampa na trójnogu da piękny kontrast na tle beżowej, kremowej, szarej lub białej ściany. Jest jednocześnie na tyle uniwersalna, że będzie pasować również do wnętrz w stylu hiszpańskim i orientalnym o zdecydowanie bogatszej i odważniejszej kolorystyce. W naszym sklepie jest obecna również wisząca wersja z jednym dużym lub trzema drobniejszymi kloszami.

Carmen Black składa się z metalowego stelaża na trójnogu i tekstylnego, ażurowego klosza pokrytego czarną tkaniną z wyraźną fakturą. Dzięki swoim wymiarom (149 x 45 x 45 cm) świetnie nada się jako główne oświetlenie do salonu.

Do lampy dobierz żarówkę typu E27 o mocy max. 60W. Carmen Black posiada standardową klasę szczelności IP20 – jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 149 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania