Lampa podłogowa Clarke – rozświetlaj salon blaskiem glamour

Oświetlenie glamour w prostej formie? Czemu nie! Nie musisz wieszać królewskich żyrandoli ani rozstawiać po kątach biżuteryjnych lamp stołowych. Wybierz coś efektownego, ale w nowoczesnym designie – lampa podłogowa Clarke zapewni Ci olśniewający efekt, o jakim marzysz.

Czarna lampa w kształcie kolumny wniesie do wnętrza powiew luksusu, ale jednocześnie nie przytłoczy go swoją formą. Wąska konstrukcja umożliwia postawienie lampy w dowolnym miejscu, nie musisz przesuwać mebli czy pozbywać się części wyposażenia. Gęsto ponacinany abażur ze złotym środkiem sprawia, że lampa stojąca Clarke wprowadza intrygującą grę światła. Wewnątrz możesz umieścić dwie żarówki umieszczone na różnych poziomach, dzięki czemu cały klosz jest dobrze oświetlony. Do włączania służy dyskretny przycisk na kablu.

Lampa podłogowa w stylu glamour pasuje do wnętrz o ekskluzywnym charakterze – świetnie prezentuje się na tle ciemnych ścian i w towarzystwie chromowanych dodatków. Jeśli masz duży salon, możesz ustawić dwie lampy po bokach kominka lub z obu stron kompletu wypoczynkowego – symetryczne ustawienie nawiązuje do eleganckich aranżacji w amerykańskim stylu.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 118 cm
Waga 2.38 kg
Do pobrania