Lampa podłogowa Cosmo – gwiazda wśród lamp

Lampa podłogowa na wysięgniku jest prawdziwą „gwiazdą” w salonie, jadalni lub sypialni. Daje możliwość oświetlenia każdego ciemnego zakamarka pokoju. Oświetlenie tego rodzaju przyciąga uwagę przestrzenną formą, wykorzystanymi materiałami oraz nowatorskimi detalami. Wciąż nie jest zbyt często wykorzystywane we wnętrzach, co pozwala łatwo wyróżnić się wystrojem wnętrza i podświetlić wybrane elementy wyposażenia, wydobywając z nich piękno.

Lampa podłogowa Cosmo jest modelem, który świetnie dopełni reszty domowej dekoracji. Srebrny błyszczący klosz lampy osadzony jest na wysokim na 200 cm, giętkim ramieniu. Maksymalna szerokość wynosi 150 cm, przez co ta lampa podłogowa może zajmować sporą powierzchnię pomieszczenia – z powodzeniem odnajdzie się w przestrzennym mieszkaniu lub domu. Solidna marmurowa podstawa w czarnym kolorze pięknie kontrastuje ze chromowanym wykończeniem lampy, dodając jej elegancji.

Do lampy można wkręcić żarówkę o mocy maksymalnej 60W. Lampa będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza. Szczególnie spodoba się miłośnikom designerskich wnętrz.

Wymiary
Szerokość 150 cm
Wysokość 200 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting