Lampa podłogowa Crest – Twój sposób na modną aranżację!

Szukasz pomysłu na modną aranżację wnętrza? Pamiętaj o stylowym oświetleniu. Wprowadzenie różnych źródeł światła pomoże Ci dostosować oświetlenie do bieżących potrzeb oraz sprawi, że wnętrze zyska przytulną atmosferę. Lampa podłogowa Crest to stylowa i modna propozycja do Twojego wnętrza.

Lampa podłogowa Crest ma prostą i nowoczesną budowę. Stylowy reflektor o kształcie geometrycznej tuby został wykonany z metalu w kolorze czerni i miedzi. Miedziany środek sprawia, że oświetlenie jest bardziej przytulne oraz wydaje się jaśniejsze. Lampa została umieszczona na prostym stelażu ze zintegrowanym włącznikiem.

Jednopłomienny reflektor posiada oprawkę na żarówkę typu GU10 o maksymalnej mocy 7W. Możliwość regulacji kąta padania światła pozwoli Ci skierować oświetlenie tam, gdzie tego potrzebujesz. Klasa szczelności IP20 zwiększa wytrzymałość lampy.

Lampa podłogowa Crest o wymiarach 145x36x23 cm jest bardzo ustawna, dzięki czemu stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Oświetlenie możesz uzupełnić, wprowadzając do aranżacji pozostałe modele z serii Crest.

Wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 145 cm
Waga 3.65 kg
Do pobrania