Lampa podłogowa Deva Graphite – inspirowana pięknem natury

To, co szare wcale nie musi być nieciekawe. Stonowane i proste wzornictwo jest typowe dla skandynawskich, nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Design lampy podłogowej Deva Graphite jest dyskretny i uniwersalny – łatwo będzie Ci stworzyć z nią spójny zestaw oświetleniowy. W sklepie BRW znajdują się też inne modele z tej serii.

Deva Graphite jest chłodna i surowa tylko z pozoru. Lampa ma prostą i czystą linię, a drewniane ramię, na którym osadzono klosz, dodaje jej ciepła i nasuwa na myśl skojarzenia z naturą. Pięknie ozdobi salon i sypialnię w stylu scandi, dla których charakterystyczne są szerokie materiałowe klosze i drewniane detale.

Nowoczesne oświetlenie wykonano z metalu, drewna i tkaniny. Klosz o szerokości 50 cm ma formę klasycznego walca w kolorze grafitu. Od wewnątrz jest on biały. Nowoczesne podłogowe oświetlenie ma wysokość 150 cm. Lampa została osadzona na delikatnej okrągłej podstawie. Do zestawu nie została dołączona żarówka. W oprawkę wkręć świetlówkę typu E27 o mocy max. 60W.

Podłogowa Deva Graphite posiada szczelność klasy IP20, co oznacza, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania