Lampa podłogowa Diamond – oryginalne uzupełnienie wystroju

Oryginalnie wyglądająca lampa podłogowa Diamond trochę przypomina ogrodową latarenkę. Można dzięki niej stworzyć we wnętrzu ciekawy klimat i dodać wystrojowi oryginalności. Daje sporo światła i sprawdza się zarówno w ciemnych, jak i jasnych wystrojach. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego, vintage, loftowego, industrialnego. Może stać w sypialni, salonie, pokoju młodzieżowym, gabinecie, hotelu. Jest idealna do wnętrza, w którym lubisz wypoczywać, czytać, pić kawę. Pozwala zrelaksować się w inspirującym otoczeniu.

Lampa podłogowa Diamond zrobiona jest z metalu. Na okrągłej podstawce umocowane jest ramię – stelaż, wygięty na górze i zwieńczony kloszem o geometrycznym kształcie diamentu. Można postawić na ozdobną żarówkę, ponieważ jest ona doskonale widoczna. Do lampy potrzebujesz jednej żarówki E27. Najlepiej wybierać energooszczędne żarówki LED. Lampa podłogowa Diamond jest w kolorze białym. Wymiary to: 30 × 39 × 160 cm.

To doskonałe uzupełnienie wystroju pokoju. Dla lepszego efektu można zestawić ją z innymi lampami z tej kolekcji – stworzą wspaniały komplet i świetnie podkreślą klimat pomieszczenia.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 160 cm
Waga 4.22 kg
Do pobrania