Lampa podłogowa Hotel – prosty design, który pasuje do wielu aranżacji

Uniwersalna i nowoczesna lampa podłogowa Hotel to oświetlenie, które ma szansę sprawdzić się w różnych pomieszczeniach i stylach wystroju. W mieszkaniu może stać w każdym pokoju, jadalni, gabinecie. Poza tym pasuje do pokoju hotelowego, można doświetlić nią niewielkie biuro. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych i minimalistycznych. Łatwo dopasować ją do całości, ponieważ ma neutralny design. Szczególnie dobrze wygląda w otoczeniu chłodnych kolorów.

Lampa podłogowa Hotel zrobiona jest z metalu i tkaniny. Prosty stelaż na okrągłej podstawie, zakończony jest cylindrycznym kloszem z tkaniny. Design nawiązuje do klasycznych modeli lamp. Źródło światła to żarówka (E27). Do lampy można dopasować żarówki LED. Stelaż ma kolor chromowanego metalu, a abażur jest szary. Wymiary to: 47 × 157 cm.

Można zestawić lamę Hotel z innymi lampami z tej samej kolekcji np. stołowymi i sufitowymi. Pasuje do drewna, kamienia i metalu. Sprawdza się w chłodnej, stonowanej kolorystyce. Doskonała jako element wyposażenia kącika wypoczynkowego.

Wymiary
Średnica 47 cm
Wysokość 157 cm
Waga 5.81 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting