Lampa podłogowa Kidal - niewymuszona elegancja

Zastanawiasz się jak “zrobić nastrój” w swoim domu? Postaw na światło. By wypocząć po intensywnym dniu potrzebujesz zamienić intensywne, górne oświetlenie na bardziej klimatyczne, padające z boku. Idealnie sprawdzi się w tej roli lampa podłogowa Kidal. Z jej pomocą stylowo dopełnisz wygląd salonu, kuchni lub sypialni.

Na czym polega sekret jej atrakcyjności? Przede wszystkim na obecności dużego, tekstylnego abażura z subtelnymi, geometrycznymi nacięciami. Wydostające się przez nie światło przypomina widok zapalonych lampionów i delikatnie oświetla otoczenie. Czarny kolor na zewnątrz i srebrny w środku wnosi do wnętrza klasyczną elegancję. Wewnątrz znajduje się miejsce na żarówkę z gwintem typu E27. Abażur osadzono na trzech smukłych, metalowych nogach krzyżujących się stylowo w górnej części.

Lampy tripod na dobre zagościły we wnętrzach sympatyków nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego stylu. Dołącz do nich i zrób w domu miejsce na model Kidal. Włącznik na kablu pozwala wygodnie zapalić i zgasić światło. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: wysokość: 160 cm, średnica: 62 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Średnica 62 cm
Wysokość 160 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania