Lampa podkreślająca domową atmosferę

Lampa podłogowa Lampa to dodatkowe oświetlenie, które podkreśla domową atmosferę pomieszczenia. Design kojarzy się trochę z dawnymi lampami stojącymi, wprowadza przyjemny klimat i domowe ciepło. Pasuje do salonu i sypialni, ale odnajdzie się właściwie w każdym pokoju. Najlepiej komponuje się z wystrojami w stylu vintage, boho, rustykalnym i klasycznym. Wieczorem daje przyjemne, ciepłe światło, które zachęca do spędzania czasu w domowym zaciszu.

Lampa wykonana została z drewna i tkaniny. Drewniany stelaż wygląda trochę jak niewielki stolik z lampą. Trzy nogi z praktyczną półeczką są podporą dla drewnianego ramienia z tkaninowym abażurem w kształcie trapezu. Na półeczce można postawić jakiś niewielki bibelot. Źródłem światła jest żarówka o gwincie E27. Można dopasować energooszczędną ledową. Kolory lampy – biel i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 152 cm.

Pasuje do jasnych, ciepłych kolorów, pastelowych ścian i dodatków oraz drewnianych mebli w starym stylu. Lepiej prezentuje się we wnętrzach stylizowanych na vintage niż w nowoczesnych klimatach.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 152 cm
Waga 4.73 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting