Lampa podłogowa Laroa – gdy szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia

Nie tylko nowoczesny salon potrzebuje minimalistycznego oświetlenia. Lampy o prostej formie są mile widziane także w biurze, recepcji oraz rozmaitych lokalach komercyjnych. Dobrym przykładem jest lampa podłogowa Laroa, którą możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i swojej firmie.

Potrzebna Ci zgrabna lampa, która zmieści się nawet w bardzo małym pomieszczeniu lub pomiędzy meblami? Ten model z pewnością nie zajmie wiele przestrzeni – składa się z okrągłej podstawy i prostego ramienia przechodzącego w wąski klosz. Choć to bardzo minimalistyczna lampa, możesz spodziewać się po niej maksimum możliwości – giętkie ramię umożliwia bezpośrednie oświetlenie wybranego miejsca, a ściemniacz umieszczony na końcu klosza pozwala na łatwe sterowanie natężeniem światła. Nie musisz nawet kupować żarówki – lampa jest wyposażona w zintegrowany moduł LED.

Czarne wybarwienie sprawia, że lampa wyraźnie odcina się na jasnym tle, a jednocześnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających stonowanej kolorystyki (gabinety firmowe, banki, urzędy, kancelarie). Ze względu na możliwość wygodnej regulacji światła lampa stojąca Laroa zda egzamin również w sypialni i pokoju dziecka.

Wymiary
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 130 cm
Waga 3.359 kg
Do pobrania