Lampa podłogowa Linear – proste, wyraziste linie

Prostota niejedno ma imię. Jeśli cenisz sobie prosty, minimalistyczny design i stylowe przedmioty z charakterem, lampa podłogowa Linear z czarnego metalu z pewnością trafi w Twój gust. Poręczna lampa sprawdzi się jako oświetlenie do salonu (gdzie możesz ustawić ją np. w pobliżu kanapy), sypialni, a także jako oświetlenie do czytania lub elegancka lampa do gabinetu.

Konstrukcja lampy Linear bazuje na geometrycznej prostocie, dzięki czemu lampa jest niezwykle uniwersalna i posiada wiele zastosowań. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i minimalistycznych wnętrzach. Będzie również ciekawym dodatkiem do aranżacji retro oraz vintage. Metalowa lampa ma możliwość regulacji ramienia, co pozwala na manipulowanie kątem padania światła i dostosowaniem go do swoich potrzeb.

Lampa podłogowa Linear dostępna jest także w kolorze białym. Wymiary lampy to 144 cm (wysokość) x 65 cm (długość ramienia) x 28 cm (szerokość). Dzięki ustawnym wymiarom lampa bez trudu zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu i nie będzie dawać wrażenia „zagracenia” przestrzeni.

Wymiary
Długość 65 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 144 cm
Waga 5.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd