Lampa podłogowa Malu czarna - Twój salon niczym pracownia fotografa

Światło odgrywa niezwykle ważną rolę w przestrzeni Twojego salonu. Spełnia nie tylko funkcje praktyczne, ale również ociepla wnętrze i buduje wyjątkowy nastrój chwil spędzonych w kręgu najbliższych. Chcesz, by Twoi goście czuli się wyróżnieni, niczym gwiazdy w blasku fleszy? Taki efekt daje lampa podłogowa Malu. Czarna konstrukcja na trójnogim statywie przypomina stylowy reflektor.

Lampa podłogowa Malu: czarna konstrukcja metalowych elementów na trójnogiej podstawie, posiada włącznik na kablu. Wnętrze klosza zostało wykończone w kolorze białym. Lampa stojąca jest łatwa w konserwacji. Bez trudu przeniesiesz ją również z miejsca na miejsce. Lampa posiada wkręt na jedną żarówkę.

Lampa podłogowa Malu czarna doda charakteru wnętrzom, w których dominują pastelowe barwy. Dopełni jasne meble i akcesoria, połączenia bieli i czerni, a także elementy roślinności w stylu “miejskiej dżungli”. W połączeniu z kompozycją ze zdjęć, lampa sprawi, że Twój salon będzie wyglądać niczym stylowa pracownia fotografa.

Malu czarna - wymiary
Średnica 56 cm
Wysokość 135 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata