Lampa stojąca w stylu industrialnym. Prezentowana, metalowa lampa stojąca w kolorze miedzianym idealnie podkreśli każdy wystrój wnętrz. Duży, okrągły regulowany klosz idealnie oświetli pomieszczenie, a wysokie, wygięte ramie wspaniale współgra z marmurową podstawą, która nadaje lampie należytej stabilności. Do lampy dołączony jest czarny kabel z włącznikiem.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stojąca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Miedziany
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Marmur
Materiał klosza: Metal
Kształt: Okrągły
Gwint żarówki: Max. 60W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Długość kabla: 185 cm
Głębokość: 96 cm
Szerokość: 35 cm
Wysokość: 210 cm
Waga: 13 kg

W ofercie: 1 x Lampa podłogowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Regulacja klosza, Oświetlenie ukierunkowane na wybrane miejsce, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza, Wygląda świetnie we wnętrzach w różnym stylu, Solidna jakość wykonania, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
2.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
3.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia.

Marmur:
1.Materiał przeznaczony jest zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani czyszczenia.