Lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm – awangardowe oświetlenie do salonu

Lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm jest bardzo oryginalnym i efektownym rodzajem oświetlenia do salonu, sypialni, gabinetu czy hotelu. Daje przyjemne światło, przy okazji dbając o nastrój w całym pomieszczeniu. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego, loftowego, industrialnego i glamour. Ładnie współgra z meblami i dodatkami w ciemnych, nasyconych kolorach, podkreślając ich tajemniczy charakter i wpływając na odbiór całości. Ta piękna lampa jest znakomitym elementem wyposażenia klimatycznego i niebanalnego wnętrza.

Lampa podłogowa Mono 20 × 69 × 216 cm wykonana została z metalu i tworzywa sztucznego. Ma podwójny stelaż, zwieńczony niewielkimi kloszami – tubami w złotym odcieniu. Źródło oświetlenia stanowią tutaj dwie żarówki GU10, które należy dobrać osobno. Warto decydować się na energooszczędne żarówki LED. Kolory to czerń i złoto. Wymiary wynoszą: 20 × 69 × 216 cm.

Efektowna lampa podłogowa Mono pasuje do ciemnych kolorów, mebli z drewna i z elementami metalowymi, a także do mosiądzu i złota. Można zestawiać ją z innymi lampami z kolekcji.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 69 cm
Wysokość 216 cm
Waga 4.42 kg
Do pobrania