Lampa podłogowa Newcastle – klasa prosto z angielskich salonów

Szukasz oświetlenia do pokoju nastolatki, sypialni albo salonu? Lubisz elementy wystroju w stylu nawiązującym do retro? Mamy coś dla Ciebie.

Lampa podłogowa Newcastle zrobiona została z metalu w kolorze miedzi. Posiada również elementy z tworzywa sztucznego. Całość równoważy się i tworzy spójną całość.

Wymiary tej miedzianej lampy podłogowej to 92 x 196 cm. To naprawdę spory element wyposażenia, dlatego zdecydowanie lepiej niż w malutkich pokoikach sprawdzi się w salonie czy większej sypialni. Możesz wstawić ją również do pokoju młodzieżowego – świetnie skomponuje się z meblami w kolorze drewna, a także bieli oraz czerni. Do gustu powinna przypaść szczególnie damskiej części domowników – jej opływowa, zgrabna forma, subtelny kształt i odcień są bardzo dziewczęce, a nawet nieco romantyczne.

Lampa Newcastle wyposażona jest w przyłącze o długości 1,8 m z wyłącznikiem. Co bardzo ważne, jest bardzo praktyczna, ponieważ posiada możliwość regulacji wysokości. Dzięki temu każdy domownik będzie mógł dostosować jej wielkość do swoich preferencji i aktualnych potrzeb.

Wymiary
Długość 92 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 196 cm
Waga 9.4 kg
Do pobrania