Lampa podłogowa Newcastle – gustowna nowoczesność w twoim domu

Lampa podłogowa Newcastle jest połączeniem tego, co najlepsze w nowoczesnym designie i klasycznych wzorach, które dobrze znamy. Będzie się doskonale prezentować w sypialni, salonie, przedpokoju, a nawet pokoju wymagającej nastolatki. Zaspokoi gust miłośników wystroju klasycznego i nowoczesnego. To idealny model do dzisiejszych, modnych, stawiających na lekkość i funkcjonalność aranżacji.

Lampa Newcastle zrobiona jest z metalu i tworzywa sztucznego, co sprawia, że zyskuje na wytrzymałości. Forma lampy jest nowoczesna - na marmurowej podstawie znajduje się stelaż, wygięty w górze z możliwością regulacji. Klosz jest półkolisty. Na przewodzie zasilającym znajduje się wyłącznik.

Źródłem światła lampy Newcastle jest żarówka (gwint E27). Z uwagi na trwałość i energooszczędność warto postawić na żarówkę LED. Kolory lampy to satynowy metal i białe tworzywo sztuczne. Wymiary: wysokość – 196 cm, długość 92 cm, szerokość – 30 cm.

Biała lampa Newcastle będzie doskonale współgrała z jasnymi meblami i kontrastującymi kolorami ścian (np. odcienie szarości, fioletu).

Wymiary
Długość 92 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 196 cm
Waga 8.86 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.