Lampa podłogowa Pino – oryginalne połączenie materiałów

Lampa podłogowa Pino ma ciekawy design, a połączenie materiałów sprawia, że otrzymujemy wyjątkowo oryginalny model. Idealnie nadaje się do aranżacji w stylu skandynawskim, rustykalnym i nowoczesnym. Wymarzona do salonu, ale sprawdzi się także jako klimatyczne oświetlenie sypialni. Z lampą Pino pokój nabierze nowego, intrygującego charakteru. Jej kolorystyka świetnie odnajduje się w jasnych i ciemnych barwach wystroju, mebli i dodatków.

Lampa podłogowa Pino wykonana jest z drewna sosnowego, metalu i tkaniny. Stelaż zrobiony z drewna i metalu wieńczy cylindryczny, tkaninowy abażur. Drewniany element stelaża ma wyraźne usłojenie, przez co zyskuje na wyglądzie. Do Pino należy dokupić jedną żarówkę o gwincie E27. Można wybrać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Kolory to: naturalne drewno, biały i czarny. Wymiary wynoszą: 161 × 50 × 161 cm.

Wykonana z drewna i metalu lampa podłogowa Pino idealnie wpisuje się w wystrój skandynawski np. sypialni, gdzie króluje drewno i jasne kolory z przewagą bieli (pasuje również do kremowego i pasteli).

Wymiary
Średnica 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 160 cm
Waga 7.55 kg
Do pobrania