Lampa podłogowa Priddy – idealna do wieczornej lektury

Lampy podłogowe są sprytnym oświetleniem pomocniczym do wnętrz o małym metrażu. Dodatkowo często są bardzo lekkie, dlatego łatwo zaaranżujesz je w wybranym pomieszczeniu, zyskując tam przytulny efekt skłaniający do relaksu. Lampa podłogowa z regulowanym kloszem jest szczególnie praktyczne wśród moli książkowych, gdyż można skierować snop światła bezpośrednio na czytaną książkę lub gazetę, a światło pada z góry, z odpowiedniej wysokości, która nie zmęczy Twoich oczu.

Lampa podłogowa Priddyma prostą formę i nieduży, czarny klosz, dzięki czemu źródło światła pada punktowo na wybrany obszar. Klosz w żaden sposób nie rozprasza światła. Ramię lampy jest ruchome, dzięki czemu można precyzyjnie wyregulować kierunek padania światła.

Czarna lampa podłogowa będzie praktycznym, a zarazem estetycznym oświetleniem we wszystkich rodzajach wnętrz, niezależnie od wystroju. Lampa pasuje zarówno do jasnych ścian (kontrast białe-czarne) ożywi całe pomieszczenie i wyeksponuje lampę), jak i do wnętrz w bardziej oryginalnych kolorach – np. oliwkowym, granatowym czy fioletowym, tworząc z nimi ciekawą kompozycję.

Wymiary
Wysokość 137 cm
Waga 3 kg
Do pobrania