Lampa podłogowa Teo – minimalistyczna i funkcjonalna

Lampa podłogowa Teo charakteryzuje się minimalistycznym designem, który pasuje do wielu pomieszczeń. Można w ciekawy, niebanalny sposób doświetlić nią pokój lub – zapalając tylko ją - stworzyć wieczorem miły klimat. Oprócz salonu będzie pasowała do sypialni, pokoju młodzieżowego czy jadalni. Dobra jako dodatkowe źródło oświetlenia do biura, na wystawy, do hotelu. Najlepiej odnajduje się w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim.

Lampa podłogowa Teo wykonana została z drewna i metalu. Ma prosty kształt - wygląda jak drewniana listwa, umieszczona na okrągłej podstawie. Ma wbudowany moduł LED o mocy 28,5W, który świeci białym neutralnym blaskiem. Kolory lampy to czarny i sosna szczotkowana. Jej wymiary wynoszą: 30 × 30 cm.

Lampa podłogowa Teo to minimalistyczny urok, co skłania do umieszczania jej w takiej samej aranżacji. Ładnie doświetli również nowoczesny salon, szczególnie te miejsca, w których jest coś do szczególnego podkreślenia. Najlepiej wygląda w otoczeniu prostych mebli.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania