Lampa podłogowa Travis - dopełnienie kameralnego nastroju

Wieczorem Twój salon zamienia się w prawdziwą strefę relaksu: ulubiony fotel, aromatyczna herbata, miękki koc oraz… ciepłe światło, które wydobywa i podkreśla nastrój każdej z takich chwil. Komfort i kameralną atmosferę Twojego wnętrza podkreśli lampa podłogowa Travis. Jej klasyczny design sprawia, że lampa bez trudu wkomponuje się w każde pomieszczenie - niezależnie od stylu, w jakim jest zaaranżowane. Możesz ustawić ją w salonie, sypialni, gabinecie, pokoju dziennym, a nawet na werandzie.

Zaletą lampy Travis jest jej ponadczasowy design. Klasyczny, biały klosz w kształcie walca wsparty został na stabilnej, trójnogiej podstawie z jasnego drewna. Dzięki takiemu połączeniu, lampa stworzy zgrany duet zarówno z klasycznymi, drewnianymi meblami, jak i z nowoczesnymi (np. w kolorze białym). Lampa podłogowa posiada wkręt na jedną żarówkę oraz włącznik na kablu.

Lampa podłogowa Travis podkreśli wystrój pomieszczenia, w którym dominują ciepłe, pastelowe kolory. Gustowną kompozycję stworzy także z meblami wypoczynkowymi w kolorach ziemii oraz roślinami doniczkowymi o dużych liściach.

Wymiary
Długość 158 cm
Średnica 43 cm
Waga 6.1 kg
Do pobrania